UAB „Ursus LT“

Pardavimų vadovo asistentė (-as)

600-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ursus LT“

Darbo pobūdis

  • Padėsi vadovui, vykdydamas (-a) jo deleguotas užduotis;
  • Darbas su įmonės klientų duomenų baze;
  • Užsakymų administravimas ir pervežimų kontrolė;
  • Klientų poreikių analizė, įmonės paslaugų pristatymas, derybų vedimas;
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas su kolegomis sprendžiant problemines situacijas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Geros rusų kalbos žinios(gimtoji kalba - privalumas);
  • Greita orientacija, gebėjimas veikti besikeičiančioje aplinkoje;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: Excel,Outlook);
  • Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Gebėjimas organizuoti savo darbą, atidumas, atsakingumas;
  • Darbštumas ir noras siekti aukštų rezultatų;

Privalumai:
  • Lenkų kalbos mokėjimas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Kitų užsienio kalbų mokėjimas;

Įmonė siūlo

  • Tiesioginio vadovo ir patyrusių kolegų pagalbą;
  • Apmokome darbuotojus be patirties;
  • Dideles galimybes pasiekti savo tikslus, tobulėti, realizuoti savo idėjas;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Darbo vietą naujame verslo centre;
  • Patrauklų stabilų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Ursus LT dirbame nuo 2019 m., tačiau mūsų patirtis transporto logistikos ir ekspedijavimo paslaugų srityje yra daugiau nei 20 metų.
Mes siūlome savo paslaugas kompleksinės transporto ir ekspedijavimo veiklos srityje. Savo darbe naudojame moderniausius sprendimus, nuolat plečiant transporto parką ir palaikant gerus santykius su vežėjais ir rangovais.
informacija apie UAB „Ursus LT“
2376 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1491 €
25% uždirba 1491-1896 €
25% uždirba 1896-2676 €
25% uždirba nuo 2676 €