Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Furnitanas"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (anglų kalba)

Vilnius - UAB "Furnitanas"

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieškos inicijavimas;
Pardavimo proceso valdymas (pardavimai telefonu);
Įmonės pardavimo tikslų vykdymas;
Ryšio su klientais palaikymas ir konsultavimas;
Rinkos stebėjimas ir analizavimas:
Duomenų bazės sukūrimas ir palaikymas;
Sąskaitų - faktūrų išrašymas.

Reikalavimai

Privalomos puikios anglų kalbos žinios (rašymas ir kalbėjimas);
Puikūs MS Office įgūdžiai;
Komunikabilumas, greita reakcija ir gebėjimas operatyviai spręsti problemas, kruopštumas, lankstumas, pozityvumas;
Geri komunikacijos ir derybų įgūdžiai;
Noras dirbti, mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Mūsų partneriai "Gamma Fittings LTD" prekiaujanti baldų furnitūra. Plečia veiklą ir ieško pardavimų telefonu vadybininko Vilniuje.
Įmonėje vid. atlyginimas 732€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)