Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dispex“

Pardavimų vadybininkas B2B

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Dispex“

Mes ieškome:

komandos pastiprinimo didmeninės prekybos srityje. Jei turi patirties su ŠVOK (vėdinimo) sistemomis, esi aktyvus, nebijai iššūkių ir nori tobulėti - laukiame tavo laiško!

Pagrindinės atsakomybės:

orientacija į didmenos pardavimus;
aktyvi naujų B2B klientų paieška;
komercinių santykių vystymas su ŠVOK sistemų montuotojais;
vėdinimo sistemų projektų rengimas, konsultacijų teikimas;
aukštos aptarnavimo kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai kandidatui:

patirtis su ŠVOK (vėdinimo) sistemomis;
gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
iniciatyvumas ir komunikabilumas;
efektyvūs laiko planavimo įgūdžiai;
Kompiuterinis raštingumas, raštvedybos žinios.

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas
Užmokestis priklauso nuo darbuotojo patirties ir darbo rezultatų.

Esame didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė. Prekiaujame rekuperacinės vėdinimo sistemos montavimo medžiagomis ir patikimų gamintojų rekuperatoriais, rengiame vėdinimo sistemų projektus, konsultuojame. Daugiau apie mus rasite
informacija apie UAB „Dispex“
2836 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.