No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
Urbon Capital, MB

Pardavimų vadybininkas

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Vilnius - Urbon Capital, MB

Darbo pobūdis

Ieškomas pardavimų vadybininkas.
Klientų poreikių analizė, įžvalgos, pasiūlymų teikimas;
Profesionalus įmonės reprezentavimas;
Pardavimai telefonu, susitikimų metu;
Derybų vedimas;
Santykių palaikymas;

Reikalavimai darbuotojui

Turite gerus pardavimų įgudžius

Turite B2B sektoriuje klientų aptarnavimo darbo patirties;

Pasižymite stipria orientacija į rezultatą, greita reakcija;

Esate atsakingas (-a), kruopštus (-i), dėmesingas (-a) detalėms; pareigingas (-a), iniciatyvus (-i), komunikabilus (-i), lengvai bendraujantis (-i), gebate greitai analizuoti ir įsisavinti naują informaciją;

Puikiai suprantate, kad vadybininko pareiga ne tik valdyti procesus, bet ir padėti savo klientams visais iškilusiais klausimais;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
Mes siūlome didelį komisinį mokestį, o svarbiausia – nėra jokių pardavimų lubų. Tai reiškia, kad jūsų potencialas ir pastangos bus atitinkamai įvertintos, o galimybė uždirbti yra tiesiogiai susijusi su jūsų pasiekimais. Mes siekiame užtikrinti, kad jūsų darbas būtų įvertintas ir apdovanotas atitinkamai, skatinant jūsų karjeros augimą. (Nėra fiksuoto atlyginimo, tik komisinis mokestis)

Lono - auganti grafikos dizaino ir spaudos paslaugų įmonė, kuri ieško komandos pastiprinimo!