Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DARBŲ SAUGOS PROJEKTAI“

Pardavimų vadybininkas

800-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „DARBŲ SAUGOS PROJEKTAI“

Darbo pobūdis

Darbų saugos paslaugų pardavimas Lietuvoje;
Aktyvi naujų verslo klientų paieška;
Pardavimų procesų vykdymas ir kontrolė (komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas ir sutarčių sudarymas);
Ryšių su esamais klientais palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis išsilavinimas, komunikabilumas, darbštumas, ryžtingumas;
Stipri orientaciją į darbo rezultatą, noras dirbti ir užsidirbti;
Automobilis.

Privalumai: patirtis darbų saugos srityje

Įmonė siūlo

Patrauklias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Visas darbui būtinas priemones;
Laiku mokamą atlyginimą bei motyvuojančią skatinimo sistemą;
Dinamišką ir įdomų darbą;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. į rankas

Pagrindinis UAB "Darbų saugos projektai" veiklos tikslas suteikti įmonių vadovams, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistams ir padalinių vadovams įvairiapusę profesionalią informaciją bei rengti visą privalomą dokumentaciją darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos klausimais, vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.