Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Individuali veikla "Adam Et Eva"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Darbas namuose - Individuali veikla "Adam Et Eva"

Darbo pobūdis

1. Išsamus parduotuvės produktų pažinimas
2. Naujų vartotojų paieška, kuriems aktuali sveikata.
3. UNIKALIŲ produktų prezentacija naujiems vartotojams
4. Dirbti galite ten, kur gyvenate. Mes jums padėsime,
atvykdami pas jūsų surastus naujus vartotojus.
Vartotojai gali būti ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir kitų
EU šalių.

Reikalavimai

Jeigu esate komunikabilus, ambicingas, nenuilstantis optimistas, reiklus sau ir kitiems, smulkmeniškai domitės, tai ką atliekate, jeigu jums svarbi švari gamta, puiki savo ir jūsų artimųjų sveikata, tuomet šis DARBAS SKIRTAS JUMS.

Mes jums siūlome

Kvalifikuotus mokymus, darbo priemones, nuolatinę pagalbą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Viena didžiausių pasaulyje internetinė parduotuvė (JAV) stiprina savo veiklą Lietuvoje. Ši internetinė parduotuvė save pristato, kaip sveikatingumo kompanija, kurios UNIKALŪS produktai gaminami kompanijos tyrimų instituto laboratorijose ir remiasi tik natūralių žaliavų iš gamtos panaudojimu. Amerikos rinkai pateikiama virš 500 prekių pavadinimų, o Lietuvoje daugiau nei 200 pavadinimų.