DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Alytuje

910-1084 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • DARBAS RINKOJE Alytuje ir Alytaus regione;
  • Plataus vartojimo prekių pardavimų organizavimas, vykdymas ir eigos kontrolė;
  • Klientų konsultavimas, informavimas apie naujus produktus ir paslaugas;
  • Klientų kreditų (atsiskaitymų) kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis pardavimuose;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai, iniciatyvumas, aktyvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir ne mažesnis nei 2 metų vairavimo stažas.

Privalumai:
  • Patirtis didmeninėje prekyboje.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos ir karjeros galimybes;
  • Motyvuojančią atlyginimoo sistemą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

910-1084 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas su realia perspektyva didėti.

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.