Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „BK Grupė“

Vadybininkas-inžinierius(-ė) (apsaugos sistemos)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „BK Grupė“

Darbo pobūdis:

  • Aptarnauti ir konsultuoti klientus telefonu ar tiesiogiai įrangos (vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės, telefonspynių ir kt.) techniniais: instaliavimo, konfigūravimo, funkcionalumo ir kt. klausimais;
  • Aktyviai ieškoti naujų klientų bei vystyti užsimezgusius santykius;
  • Inicijuoti ir dalyvauti susitikimuose su klientais;
  • Rengti klientams apsaugos, vaizdo stebėjimo bei priešgaisrinių sistemų produkcijos pristatymus, projektinius pasiūlymus, sutartis;
  • Kuruoti priskirtus produktus bei vykdyti jų pardavimų planus;
  • Bendrauti su kuruojamų produktų tiekėjais;
  • Analizuoti ir stebėti rinką, produkcijos naujienas, klientų poreikius.

Reikalavimai:

  • Aukštasis inžinerinis-techninis išsilavinimas (pageidautina vadybos, elektronikos inžinerinis ar panašioje srityje);
  • Pardavimų patirtis (klientų aptarnavimo ir derybiniai įgūdžiai bei orientacija į tikslą);
  • Puikios MS Excel ir MS Outlook žinios;
  • Gebėjimas išgirsti, suprasti bei atliepti kliento poreikį;
  • Dėmesingumas, iniciatyvumas, komunikabilumas ir atsakingumas;
  • Nuolatinis domėjimasis technologijomis, jų tendencijomis bei naujovėmis;
  • Puikūs anglų k. įgūdžiai (žodžiu ir raštu).
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Papildomai (privalumai):
  • Išmanymas ar domėjimasis vaizdo stebėjimo, patalpų apsaugos, gaisro aptikimo sistemomis.
  • Analogiška darbo patirtis su saugos sistemomis.

Mes siūlome:

  • Darbo patirtį stabiliai dirbančioje įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą ir aplinką skatinančią tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą (mokymosi krepšelis);
  • Visas socialines garantijas;
  • Skanią kavą, arbatą, vaisius ir kt. skanėstus įmonėje;
  • Įmonės organizuojamas šventes;
  • Kitas naudas (skiepai nuo gripo, gimtadienio dovanos, lojalumo programa, padengiame pensijos kaupimą ir t.t.).

Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami darbuotojų atrankos tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UAB „BK grupė“, Pramonės pr. 4D, Kaunas.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
(priklauso nuo patirties ir rezultatų)

UAB "BK Grupė" vykdo didmeninę/mažmeninę prekybą patalpų apsaugos sistemomis bei įranga.
Veiklos regionas: Lietuva, Latvija, Estija.
Padaliniai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose.
informacija apie UAB „BK Grupė“
3262 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
75
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2307 €
25% uždirba 2307-2799 €
25% uždirba 2799-3700 €
25% uždirba nuo 3700 €