UAB „Skorpiono takas“

Pardavimų vadybininkas (-ė) / asistentas (-ė)

Nuo 850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Skorpiono takas“

Darbo pobūdis:

  • Darbas su esamais bei būsimais klientais;
  • Įmonės produktų pardavimas;
  • Užsakymų priėmimas, sąskaitų rašymas;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai:

  • Išsilavinimas vadybos srityje;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Geri derybų įgūdžiai;
  • Didmeninės ir mažmeninės prekybos principų išmanymas;
  • Anglų kalba laisva komunikacija raštu ir žodžiu (rusų kalba būtų privalumas);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

  • Apmokymus;
  • Geras darbo sąlygas stabiliai dirbančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbo užmokesčio dydis priklausomai nuo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinis atlyginimas + priedai už pasiektus rezultatus

UAB „Skorpiono takas“ yra viena didžiausių sporto įrangos ir spausdintuvų eksploatacinių medžiagų didmenininkių Baltijos šalyse.

Įmonė veiklą pradėjo 1992 metais, šiandien joje dirba virš 50 darbuotojų, o finansiniai rodikliai kasmet stabiliai auga.

Pagrindinės veiklos sritys, kuriose turime didžiausią patirtį, įdirbį, klientų skaičių bei geriausius rezultatus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse yra:
  • Prekyba sportui ir aktyviam poilsiui skirtomis prekėmis;
  • Prekyba eksploatacinėmis medžiagomis, skirtomis kopijuokliams ir spausdintuvams
  • Prekyba Rebell skaičiuotuvais.

Mūsų tikslas ne tik parduoti kokybišką inventorių, bet ir ugdyti ir skatinti žmones sportuoti, todėl kasmet bendradarbiaujame ir remiame Lietuvos krepšinio, tinklinio lygas bei federacijas, sporto mokyklas, Lietuvos teniso sąjungą bei jaunuosius tenisininkus, įvairius turnyrus bei sporto renginius.
informacija apie UAB „Skorpiono takas“
2015 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1218 €
25% uždirba 1218-1475 €
25% uždirba 1475-2028 €
25% uždirba nuo 2028 €