Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Manta CWS“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (AUTOMOBILIŲ SAVITARNOS PLOVYKLŲ ĮRANGA)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Manta CWS“

Darbo pobūdis

  • Potencialių klientų (investitoriai, autoplovyklos, servisai) paieška Lietuvoje ir užsienyje
  • Derybos su klientais, automobilių savitarnos plovyklų įrangos projektų derinimas
  • Dalyvavimas parodose
  • Tikslinės Lietuvos ir užsienio rinkos analizė
  • Pardavimų strategijos ir planų formavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkmingų įrangos / įrengimų / technikos pardavimų darbo patirtis
  • Aukštasis verslo arba techninis išsilavinimas
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai
  • Puikūs pardavimų ir derybų įgūdžiai, orientacija į rezultatą

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą dinamiškoje gamybos įmonėje
  • Patrauklias darbo sąlygas

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB "MANTA CWS" – UAB "ELCA HOLDINGUI"() priklausanti bendrovė, gaminanti lengvųjų automobilių savitarnos plovyklas.

Bendradarbiaudama su garsiausiais pasaulio komponentų tiekėjais, įmonė UAB "MANTA CWS" sukūrė išskirtinio dizaino automobilių savitarnos plovyklas, kuriose naudojamas moderniausios plovimo technologijos.

Siekdama įsitvirtinti Lietuvos ir kaimyninėse šalyse, UAB "MANTA CWS" kviečia į savo komandą PARDAVIMŲ VADYBININKĄ.
informacija apie UAB „Manta CWS“
3051 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.