Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Bagfactory''
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) Baltijos šalyse (Daugkartiniai ir vienkartiniai maišeliai)

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB ''Bagfactory''

Darbo pobūdis

Aktyvus įmonės gaminamos produkcijos pardavimas didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje;
Esamų verslo klientų aptarnavimas ir ryšių su jais palaikymas;
Aktyvi naujų verslo klientų paieška;
Komercinių pasiūlymų rengimas ir atsiskaitymų kontrolė;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis verslo klientų aptarnavimo arba pardavimų srityje ne mažiau nei 2 metai (privalumas darbe pakavimo srityje);
Rusų kalba;
Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
Puikūs organizaciniai įgūdžiai, gebėjimas savarankiškai planuotis užduotis;
Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, analitinis mąstymas;
Geri darbo įgūdžiai su MS Office programomis.
Darbo patirtis verslo klientų aptarnavimo arba pardavimų srityje ne mažiau nei 2 metai;
Rusų kalba;
Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes suteikiantį darbą;
Atlygį, priklausantį nuo asmeninio darbo rezultatų;
Darbo pobūdį atitinkančius nuolatinius tobulėjimo kursus;
Darbą jaunatviškame ir dinamiškame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

BAGFACTORY yra ekologiškų maišelių gamintojas Lietuvoje gaminantis neaustinės medžiagos maišelius, popierinius maišelius su twist tipo rankenėlėmis ir laminuotus daugkartinius maišelius.
Informacija apie UAB ''Bagfactory''
1231 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gvidas Krolis