CVB client

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - UAB „AZ Time“

Darbo pobūdis

  • Naujų potencialių klientų ieškojimas, pildymas į sistemą ir kontaktavimas, pardavimo ciklo žymėjimas ir sekimas.
  • Naujų tiekėjų ieškojimas, pildymas į sistemą ir kontaktavimas.
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas.
  • Bendravimas su užsienio klientais.
  • Pavestų užduočių darymas.
  • Nustatytų tikslų sekimas ir vykdymas.
  • Darbas mažoje pardavimų komandoje.
  • Darbas namuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geros anglų kalbos žinios.
  • Gebėjimas greitai orientuotis, mokytis.
  • Geri darbo įgūdžiai su „MS Office“ programine įranga;
  • Orientacija į rezultatą.
  • Patirtis pardavimų srityje nėra būtina - apmokysime įmonės viduje.
  • Patirtis pardavimų automatizavimo, santykių su klientais valdymo (CRM) ir kitų interneto programų srityje - privalumas.
  • Asmeninis kompiuteris.

  • Darbą pilnu etatu su gerai žinomais laikrodžių ir juvelyrikos prekių ženklais;
  • Darbą su jauna ir perspektyvia komanda;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę tobulėti ir kilti kartu su įmone;
  • Premijas nuo pardavimų;

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
Papildomos premijos nuo pardavimų.
CVB client

UAB „AZ Time“

UAB AZ Time įmonė užsiima didmenine žinomų prekinių ženklų prekyba. Turime platų klientų ir tiekėjų tinklą visame pasaulyje. Siekiame savo klientams pasiūlyti geriausią prekės kokybės ir kainos santykį.
informacija apie UAB „AZ Time“
3
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.