DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (darbas rinkoje)

Vilnius - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Plataus vartojimo prekių pardavimų organizavimas, vykdymas ir eigos kontrolė;
  • Kientų vizitavimas, prekių priežiūra parduotuvėse;
  • Klientų konsultavimas, informavimas apie naujus produktus ir paslaugas;
  • Klientų kreditų (atsiskaitymų) kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri derybiniai įgūdžiai, iniciatyvumas, aktyvumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Patirtis pardavimuose - privalumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos ir karjeros galimybes;
  • Visas socialines garantijas.

Kita informacija:
Ieškomas rezervinis pardavimo vadybininkas nuolatiniam darbui.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.