Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TERMO LANGAI“

Pardavimų vadybininkas (-ė) Domeikavoje

800-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „TERMO LANGAI“

Darbo pobūdis

  • Prekyba plastikiniais, aliuminio langais, šarvuotomis durimis bei garažo vartais;
  • Bendravimas su esamais įmonės klientais, visapusiškas informacijos apie gaminius ir teikiamas paslaugas suteikimas tiesiogiai, telefonu ir el.paštu;
  • Komercinių pasiūlymų, sąmatų ruošimas ir pateikimas klientams;
  • Naujų klientų paieška, rinkos analizė;
  • Pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas, vykdymas, atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant panašioje srityje - didelis privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, strateginis mąstymas, veržlumas, noras tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Anglų arba rusų kalbų mokėjimas žodžiu ir raštu - privalumas;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą bei motyvuojančią skatinimo sistemą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.

Net jei neturi darbo patirties šioje srityje, bet žinai, kad nuo prigimties moki ir žinai kaip parduoti, myli bei gerbi klientą, vadinasi, mes ieškome būtent tavęs!

Atlyginimas

800-1800 €/mėn. į rankas

UAB „Termo langai“ įsteigta 2010 metais ir iki šiol sėkmingai plėtoja prekybą langais, durimis bei garažo vartais. Pradėję dirbti per ekonominį sunkmetį įgijome patirties ir konkurencinių pranašumų, kuriais užsitarnavome savo klientų pripažinimą bei pasitikėjimą. Todėl didžiuojamės pasiektais darbo rezultatais, kuriuos pagrindžia užmegzti ilgalaikiai santykiai su klientais bei jų rekomendacijos.
informacija apie UAB „TERMO LANGAI“
2331 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.