Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
OnHR – personalo atrankos agentūra

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) EKSPORTUI

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - OnHR – personalo atrankos agentūra

Darbo pobūdis

Būsite atsakingas už gamybinės įmonės paslaugų pardavimą Lietuvoje bei užsienyje Skandinavijoje.
Operatyvus, techniškai teisingų komercinių pasiūlymų ruošimas
Palaikymas ir plėtojimas santykių su esamais ir naujais klientais
Klientų vizitavimas, poreikių analizavimas, informacijos teikimas apie įmonės gamybines galimybes ir paslaugų pardavimo skatinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje būtinai panašiame sektoriuje (vykdant pardavimų procesą nuo pirminio kontakto užmezgimo iki sandorio užbaigimo
Stipri vidinė motyvacija, skatinanti užsibrėžti tikslus ir siekti rezultatų
Patirtis B2B sektoriuje su užsienio rinka.
Komunikabilumas, gebėjimas užmegzti ryšius ir juos plėtoti ir palaikyti
Gamybinių procesų bendras supratimas
Puikios anglų kalbos žinios tiek raštu tiek žodžiu

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
ir priedai priklausantys nuo rezultatų.

Mūsų klientas - UAB “Bos Inox” – metalo apdirbimo bei prekybos įmonė dirbanti su partneriais Lietuvoje bei užsienyje jau 13 metų.