ICECO įmonių grupė

VADYBININKAS (-Ė) PARDAVIMAI

Nuo 2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Darbas su esamais klientais ir naujų klientų užklausomis;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derinimas;
  • Logistikos organizavimas ir susijusių klausimų sprendimas;
  • Pagalba pardavimų komandos nariams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Analitinis mąstymas, sugebėjimas dirbti komandinį darbą, organizuotumas;
  • Atsakomybės, kruopštumas, komunikabilumas;
  • Patirtis dirbant su pardavimais - būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Biuras

Ledai visus metus

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų visą parą (net ir atostogų metu)
  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje su gerai žinomais prekių ženklais;
  • Puikias sąlygas dirbti profesionalioje komandoje;

Atlyginimas

Nuo 2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.