Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SCANDAGRA"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) Jurbarke, Tauragėje, Raseiniuose

Jurbarkas, Tauragė - UAB "SCANDAGRA"

Darbo pobūdis

Norime Tave matyti komandoje, jei:
  • degi noru bendrauti su ūkininkais,
  • esi smalsus apie agronomiją,
  • jautiesi kupinas(-a) energijos ir noro augti,
  • esi ambicingas(-a) siekdamas(-a) tikslų,
  • esi atsakingas(-a) ir gebi suvaldyti klientų atsiskaitymus.

Reikalavimai

Tikimės, kad turėsi:
  • arba aukštąjį agronominį išsilavinimą, arba sėkmingų pardavimų patirtį.

Mes jums siūlome

  • būti pripažintam(-ai) už rezulatus ir įmonių vertybių laikymąsi;
  • žinoma, visas darbui reikalingas priemones.

Šiuo metu įmonė auga, todėl plečiame savo pardavimų vadybininkų komandą visoje Lietuvoje.
Prisijunk prie mūsų jauno ir ambicingo kolektyvo!

Plačiau apie mus:
esame Scandagra Lietuva – dalis Scandagra grupės, kurią įkūrė švedų kooperatyvas Lantmännen ir danų kooperatyvas DLG, kurie valdo 6 dukterines kompanijas Baltijos šalyse. Sėkmingai auganti įmonė Scandagra Lietuva buvo įkurta 2006 m., o šiandien mūsų, dirbančių pagrindiniame biure Kaune ir visoje Lietuvoje, jau daugiau nei 100. Mūsų apyvarta 2017 viršijo 140 mln Eur. Mes esame žemės ūkio produktų profesionalai ir patikimi ūkininkų partneriai. Nuolat dalinamės savo žiniomis ir patirtimi, kad mūsų klientų veikla būtų efektyvi ir tvari.
Informacija apie UAB "SCANDAGRA"
4675 €
Vid. atlyginimas bruto
(5 kartus didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1175 €
25% uždirba 1175-2130 €
25% uždirba 2130-5336 €
25% uždirba nuo 5336 €
Vadovas: Marius Vasiliauskas