Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HR factory
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) KALBINIŲ TECHNOLOGIJŲ SRITYJE

Nuo 1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - HR factory

DARBO POBŪDIS:

  • Ieškoti potencialių klientų bei vystyti ir palaikyti verslo santykius su esamais ir būsimais klientais priskirtoje teritorijoje/rinkos segmente;
  • Rengti aiškius ir efektyvius raštiškus pasiūlymus esamiems ir būsimiems klientams;
  • Kurti ir koordinuoti klientų vertės planą, atsižvelgiant į esamų klientų veiklos profilį ir bendradarbiavimą;
  • Pateikti žodines ir raštiškas ataskaitas vadovui dėl klientų poreikių, problemų, dominančių sričių ir galimybių naudojant naujus produktus ir paslaugas;
  • Dalyvauti parodose 2-3 kartus per metus.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • 2+ metų sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Gebėjimas spręsti problemas, rasti klientams tinkamus sprendimus (konsultacinio pardavimo požiūris);
  • Orientavimasis į rezultatus, gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Geri darbo MS Office paketo programomis įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo žodžiu ir raštu įgūdžiai;
  • Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu, lenkų ir rusų kalbos mokėjimas – privalumas.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Įdomų darbą įmonėje, kuri yra pirmaujanti įvairios paskirties programinės įrangos kurėja Baltijos šalyje;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus ir prisidėti prie inovatyvių kalbinių technologijų kūrimo;
  • Veržlų ir bendrų tikslų siekiantį kolektyvą;
  • Aukštą darbo kultūros lygį;
  • Lankstų darbo grafiką bei galimybę dirbti iš namų.

Atlyginimas

Nuo 1950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ Premija
HR factory

HR factory

Mūsų klientas – „Tilde IT“, kalbos technologijų bendrovė, kurianti inovatyvius produktus ir paslaugas, užtikrinančias taisyklingą lietuvių kalbos vartojimą skaitmeninėje eroje. „Tilde IT“ specializuojasi programinės įrangos lokalizavime, techninės dokumentacijos vertime, lietuvių kalbos palaikymo programinės įrangos kūrime.

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.