UAB „Gitana“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Kaune

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Gitana“

Darbo pobūdis

Aktyvūs techninės įrangos ir įrankių pardavimai pramonės, statybos ir transporto sektorių klientams;
Klientų aptarnavimas ir konsultavimas;
Klientų vizitavimas, poreikių nustatymas, pasiūlymų rengimas, demonstracijos;
Prekyba B2B platformoje.

Reikalavimai darbuotojui

Noras mokytis ir tobulėti;
Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas (privalumas);
Domėjimasis technika, inžinerija;
Atsakingumas, sąžiningumas ir komunikabilumas;
Užsienio kalbos mokėjimas (privalumas);
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

Draugišką ir darnų kolektyvą;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus;
Stažuotes užsienyje;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Gitana“ - viena iš lyderiaujančių profesionalių įrankių prekybos įmonių, Lietuvoje veikianti jau 30 metų. Pagrindinė įmonės veikla - sklandus statybos, pramonės ir transporto įmonių aprūpinimas profesionalia ir kokybiška įranga ir įrankiais. Įmonė taip pat teikia patikimas techninės priežiūros paslaugas. Mūsų įmonės stabilumą ir patikimumą garantuoja maža darbuotojų kaita ir nuolat auganti metinė apyvarta. Šiuo metu 9 įmonės skyriuose Lietuvoje dirba virš 200 darbuotojų. Nuolatinis darbuotojų mokymas bei tobulinimas gamintojų rengiamuose kursuose ir praktiniuose seminaruose - tai mūsų ilgalaikė investicija ir darbuotojų profesionalumo garantas.
informacija apie UAB „Gitana“
3430 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
215
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2105 €
25% uždirba 2105-2685 €
25% uždirba 2685-3997 €
25% uždirba nuo 3997 €