Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PROFESINIAI KONTAKTAI"
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Kaunas, Kazlų Rūda - UAB "PROFESINIAI KONTAKTAI"

Darbo pobūdis:

  • Žemės ūkiui skirtų agregatų/įrangos pardavimas esamiems ir potencialiems klientams;
  • Naujų produktų įvedimas į rinką;
  • Santykių su esamais klientais palaikymas;
  • Klientų vizitavimas, parduodamų įrengimų pristatymas, derybos, sutarčių rengimas ir pan.;
  • Tikslinių klientų grupių atrinkimas ir paieška;
  • Retais atvejais komandiruotės užsienio šalių gamintojų parodose;
  • Galimybė dirbti iš namų, tačiau 2 dienas per savaitę reikėtų dirbti biure (Šakių r. Žvirgždaičiuose).

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis išsilavinimas (vadybos, žemės ūkio technikos srityse būtų privalumas);
  • Gali būti studentas, jei darbas ir studijos suderinami;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Rusų kalbos žinios (privalumas);
  • Komunikabilumas, aktyvumas, noras tobulėti bei siekti rezultato.

Mūsų klientas siūlo:

  • Tarnybinį automobilį darbo reikmėms;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus, nuolatinį tobulėjimą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbo apimtis atitinkantį atlyginimą bei skatinimą už gerus darbo rezultatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Contactus klientė - įmonė, užsiimanti prekyba specifine žemės ūkio technika bei teikianti paslaugas ir konsultacijas, susijusias su grūdų laikymo plastiko rankovėse technologijomis.