Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Bioklinika“

Pardavimų vadybininkas (-ė) Kaune (kosmetika ir maisto papildai)

Nuo 1323 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Bioklinika“

Darbo pobūdis

Koks bus tavo darbas?

Aktyvus bendradarbiavimas ir ryšių palaikymas su esamais klientais (grožio salonai, vaistinės, gydytojai);
Potencialių klientų paieška ir santykių užmezgimas;
Įmonės produktų bei procedūrų pristatymas ir pardavimas klientams (Cell Fusion C, TRX2, The Organic Pharmacy, Viridian);
Įmonės produktų bei procedūrų išmanymas;
Klientų poreikio išaiškinimas ir tinkamiausio sprendimo paieška;
Įmonės iškeltų tikslų siekimas ir pardavimų planų įgyvendinimas;
Mokymų ir seminarų klientams organizavimas;
Derybų su klientais vedimas, komercinių pasiūlymų ruošimas ir sutarčių sudarymas bei užsakymų valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Kandidatuok jeigu:

Tave itin motyvuoja pardavimai, bei iškeltų tikslų siekimas;
Turi analogiško darbo patirties (kosmetikos, kosmetologijos, medicinos arba SPA srityje) - tai būtų privalumas;
Mėgsti rodyti iniciatyvą , generuoti idėjas ir jas įgyvendinti;
Turi greitą orientaciją ir aktyviai bei efektyviai sprendi iškilusias problemas;
Nemėgsti standartinio darbo ofise ir mieliau renkiesi darbą, kuris yra „judresnis“ „įvairesnis“;
Sieki savo tikslų, esi įžvalgus ir žingeidus naujovėms;
Esi pozityvus ir energingas žmogus;
Moki dirbti savarankiškai;
Turi vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

Įmonė siūlo

Mes tau siūlome:

Dinamišką darbą modernioje ir augančioje įmonėje, kuri pasižymi atvira ir pozityvia darbo kultūra;
Galimybę tapti tikru kosmetikos bei maisto papildų ekspertu (-e);
Itin didelę nuolaidą mūsų atstovaujamiems produktams;
Nuolaidą Biofirst klinikos paslaugoms;
Itin draugiškus bei iniciatyvius kolegas.

Atlyginimas

Nuo 1323 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas nuo 1323 EUR prieš mokesčius (bruto) + bonusinė sistema. Atlyginimas derinamas pagal patirtį ir kompetencijas.
strongest_in_lithuania

Mes esame itin ambicinga komanda, dirbanti su gerai žinomais grožio ir sveikatos prekiniais ženklais, tokiais kaip TRX2, The Organic Pharmacy, Viridian, AIMX ir kt.

Turime net kelias veiklos sritis: gerai žinomą lyderiaujančią kokybiškų grožio ir sveikatos produktų el. parduotuvę , distribucinį verslą, į profesionalus orientuotą platformą bei kuriame privačius prekinius ženklus.

Daugiau apie mus PROTO INDUSTRIJOS laidoje:
informacija apie UAB „Bioklinika“
1865 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
133
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 769 €
25% uždirba 769-1669 €
25% uždirba 1669-2480 €
25% uždirba nuo 2480 €