UAB „Salonų profesionalų partneris“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Salonų profesionalų partneris“

Darbo pobūdis

  • Profesionalių kosmetikos priemonių, įrankių bei mokymų, skirtų grožio srities specialistams aktyvūs pardavimai;
  • Savarankiška, aktyvi naujų klientų paieška telefonu ir grožio salonų vizitai;
  • Pardavimų proceso planavimas bei organizavimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, pardavimo sutarčių pasirašymas;
  • Nuolatinis klientų konsultavimas produktų ir mokymų klausimais;
  • Užsakymų pristatymas;
  • Klientų lojalumo vystymas bei ilgalaikių ryšių palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geri derybų, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis - privalumas;
  • Orientacija į rezultatus;
  • Gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą ir planuoti laiką;
  • Pozityvus nusiteikimas ir vidinė motyvacija siekti užsibrėžtų tikslų;
  • B kategirijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Stabilų atlyginimą bei priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę pačiam planuoti savo darbo laiką;
  • Tarnybinį automobilį;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

SALON PRO - įmonė prekiauja profesionalia kosmetika. Įmonė turi fizinę parduotuvę Klaipėdoje bei elektroninę parduotuvę - bei online mokymų platformą . Lietuvoje atstovaujame E.Mi, Mimare, Kart Effective, Sunewmed+ prekinius ženklus.
informacija apie UAB „Salonų profesionalų partneris“
1319 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.