Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gardenis“
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) eksportui

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Gardenis“

Darbo pobūdis

Kviečiame į savo pardavimų komandą naują narį/-ę.

  • Kasdien bendrausite su esamais didmeninės prekybos partneriais užsienyje bei Lietuvoje,
  • Valdysite įmonės gaminių pardavimų procesą nuo A iki Z: konsultuosite, rengsite sąmatas, koordinuosite užsakymų vykdymą, kontroliuosite atsiskaitymą, vertinsite rezultatus,
  • Daug bendradarbiausite ir bendrausite su draugiškais ir geranoriškais kolegomis: pardavimų vadybininkėmis, projektuotojais, gamybos meistrais, kt.

Reikalavimai

  • Gebėti dalykiškai bendrauti žodžiu ir raštu (lietuvių, anglų kalbomis),
  • Gebėti rengti finansines sąmatas pagal nesudėtingus techninius projektus, mėgti skaičius ir nemėgti klaidų,
  • Vertinti atliekamą darbą ir jo ilgalaikį rezultatą, turėti stiprų atsakomybės jausmą, greitą orientaciją (multi-tasking), mėgti komandinį darbą, ir šiaip turėti smagų požiūrį į gyvenimą,
  • Turėti vadybos, inžinerijos, finansų ar pan. srities išsilavinimą ar/ir profesinės patirties panašioje veiklos srityje (sąmatų rengimo, projektavimo, ar kt.).

Mes jums siūlome

  • Susitartą finansinį atlygį,
  • Nenuobodų darbą sėkmingoje gamybos ir paslaugų įmonėje,
  • Gerą vidinį įmonės mikroklimatą,
  • Patogią darbo vietą, patogų darbo laiką,
  • Vertingas patirtis ir galimybes tarptautinio gamybos ir paslaugų verslo srityje.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
(Dėl finansinio atlygio sutarsime atsižvelgdami į konkretaus kandidato - būsimo komandos nario - turimų kompetencijų vertę, lūkesčius, bei įmonės poreikius bei galimybes)

Įmonė įkurta 2007 m. Kaune. Esame seniausia ir didžiausia aliuminio-stiklo konstrukcijų statinių kiemui, namu, sodui gamybos įmonė Pabaltijyje.
Projektuojame, gaminame, parduodame stogines terasoms ir automobiliams, verandas, terasų stiklinimo sistemas, oranžerijas, šiltnamius, baseinų uždangas, kt.

Plečiame savo pardavimų rinkas ir apimtis. Kviečiame ir jus kartu siekti šio tikslo.

informacija apie UAB „Gardenis“
1292 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.