Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Erdvus"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

400–1500 Eur
Kaunas - UAB "Erdvus"

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų paieška;
  • Pasiūlymų rengimas potencialiems klientams reprezentuojant įmonės produkciją;
  • Susitikimai su potencialiais klientais;
  • Susitikimų metu profesionalus produkcijos pristatymas;
  • Derybos, sutarčių sudarymas, biuro baldų pardavimai verslo klientams.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • Komunikabilumas, pozityvumas, didelis noras dirbti ir užsidirbti;
  • Atkaklumas ir koncentracija į rezultatą;
  • Puiki lietuvių kalba (žodžiu ir raštu);
  • Geri darbo MS Office programomis įgūdžiai;
  • Nuosavas automobilis;
  • Patirtis baldų prekybos srityje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Lankstų darbo grafiką.
Laiku mokamą nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Trumpalaikio darbuotojo neieškome. Ieškome kryptingai nusiteikusio būsimo/esamo pardavimų profesionalo. Todėl prašome kandidatuoti tik tuos, kuriems šis darbo pasiūlymas nuoširdžiai įdomus.
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

400–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB Erdvus – biuro baldų projektavimo ir gamybos įmonė su didelę patirtį sukaupusia komanda.
Daugiau apie mus: www.brandoffice.lt
Informacija apie UAB "Erdvus"
4
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Gurčinas