Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Human Industry
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Kaunas - Human Industry

Darbo pobūdis:

  • naujų klientų paieška Lietuvos ir kitose rinkose;
  • klientų poreikio analizė, komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas ir sutarčių pasirašymas;
  • rinkos poreikio, potencialo bei konkurencinės aplinkos stebėjimas ir analizė;
  • aktyvus bendravimas ir bendradarbiavimas su esamais klientais;
  • naujų produktų įvedimas į rinką.

Reikalavimai:

  • sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje (LV ir EST rinkose – privalumas);
  • puikūs derybiniai, komunikaciniai, bendradarbiavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, savarankiškumas, orientacija į tikslą ir rezultatą;
  • anglų ir rusų kalbų žinios;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Kompanija siūlo:

  • darbą ir profesinį augimą įgyvendinant naujus projektus;
  • galimybę tobulinti derybinius sugebėjimus bendraujant su verslo partneriais;
  • savarankiškumą skatinančią darbo aplinką.

Konfidencialumą garantuojame.
Susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Human Industry klientė – ilgametę patirtį turinti didmeninė įmonė, prekiaujanti plataus vartojimo buities prekėmis. Sėkmingai augdama, kompanija plečia pardavimų skyrių ir kviečia prisijungti energingą bei orientuotą į tikslą pardavimų vadybininką.