Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ROSTEKA“
More about company »

Pardavimų vadybininkas(-ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ROSTEKA“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi transporto paslaugų užsakovų (Vakarų Europos rinkos viduje) paieška, kontaktų užmezgimas, derybos;
  • Transporto paslaugų pardavimas, sutarčių sudarymas, priežiūra ir kontrolė.

Reikalavimai

  • Paslaugų ar prekių pardavimų patirtis ir pasiekti rezultatai, leidžiantys didžiuotis savimi;
  • Puikios anglų kalbos žinios žodžiu bei raštu (BŪTINA);
  • Bendravimo, derybų ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų.

Tikimės iš Jūsų:
  • Atkaklumo, atsakingumo.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį ir rezultatus.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Siūlome atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį ir rezultatus.

Jau daugiau nei 23 metus dirbame kasdien augdami!
2018-tais metais patekome tarp 5% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos TOP Įmonių.
2018 m. per 10 mėnesių darbuotojų skaičius paaugo nuo 133 iki 203. Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos.
Daugiau informacijos apie mus:
Informacija apie UAB „ROSTEKA“
712 €
Vid. atlyginimas bruto
282
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 381 €
25% uždirba 381-711 €
25% uždirba 711-723 €
25% uždirba nuo 723 €
Vadovas: Edmundas Padvaiskas