Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Novo projektai"
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 750 Eur
Kaunas - UAB "Novo projektai"

Darbo pobūdis

  • Rinkoje esančių galimybių paieška ir analizė;
  • Aktyvi naujų klientų paieška, poreikių aiškinimasis, pasiūlymų rengimas;
  • Darbas su esamais įmonės klientais, ilgalaikių santykių palaikymas ir vystymas;
  • Pardavimų proceso koordinavimas ir problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Aktyvumas, organizuotumas, gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje;
  • Analitinis mąstymas bei komunikabilumas;
  • Dirbant su Rusijos rinka, būtinas puikus rusų kalbos mokėjimas;
  • Anglų kalbos pagrindai būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Motyvuotą profesionalų komandą, kuri visuomet geranoriškai vieni kitiems padeda;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visuomet laiku mokamą motyvuojantį darbo užmokestį ir priedus.

Atlyginimas

Nuo 750 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonė užsiima didmenine prekyba tekstilės gaminiais.
Informacija apie UAB "Novo projektai"
1066 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 597 €
25% uždirba 597-999 €
25% uždirba 999-1240 €
25% uždirba nuo 1240 €
Vadovas: Laurita Volungevičiūtė