Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nowaco A/S
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Kaunas - Nowaco A/S

Darbo pobūdis

  • Nuolatinis bendravimas su esamais klientais;
  • Aktyvi naujų klientų paieška Lietuvoje ir užsienio šalyse;
  • Derybų su klientais vedimas, komercinių pasiūlymų teikimas, sutarčių ruošimas;
  • Bendradarbiavimas su kolegomis Europoje ir kituose žemynuose;
  • Dalyvavimas parodose užsienyje;

Reikalavimai

  • Iniciatyvumas ir organizuotumas, laiko planavimas, užduočių atlikimas laiku, komunikabilumas;
  • Aktyvumas, ambicingumas, stipri orientacija į tikslą;
  • Geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (kitos kalbos – privalumas);
  • Galimybė vykti į komandiruotes;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
  • Galimybę keliauti, atstovaujant įmonę tarptautinėse parodose;
  • Galimybę derinti darbą ir studijas;
Nowaco A/S

Nowaco A/S

NOWACO has existed since 1972, and is today one of Denmark's leading trading companies within sales and distribution of frozen food. The Group is a global player and has a strong network in the industry with 26 offices strategically located worldwide. Read more about NOWACO at