UAB „Kvapų oazė“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Kaunas - UAB „Kvapų oazė“

Darbo pobūdis

Įmonė "UAB Kvapų Oazė", prekiaujanti profesionaliais produktais manikiūrui ir pedikiūrui, ieško pardavimų vadybininko darbui visoje Lietuvoje. Tu būsi įmonės veidas - žmogus, nuo kurio priklausys pardavimų rezultatai.

Tavo darbo pobūdis ir atsakomybės:
  • Profesionaliai konsultuoti klientus
  • Rūpintis, kad klientas visada žinotų apie vykstančias akcijas
  • Įgyvendinti iškeltus pardavimų tikslus
  • Tiesioginė naujų klientų paieška 40 proc. darbo valandų. Esamų klientų aptarnavimas 60 proc. darbo valandų

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, jog Tu:
  • turi pardavimų ir/ar klientų aptarnavimo patirties, Tau tai patinka ir sekasi (pardavimų patirtis grožio srityje - privalumas)
  • esi pozityvus, atsakingas, komunikabilus žmogus
  • nori išmokti ir vystyti pardavimus
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir geri vairavimo įgūdžiai;

Įmonė siūlo

Siūlome Tau:
  • stabilų darbą pilnu etatu
  • konkurencingą atlyginimą ir priedus pagal pasiekimus
  • geranorišką, draugišką kolektyvą
Su patekusiais į kitą etapą kandidatais susisieksime.

UAB Kvapų Oazė
Europos pr.85, Kaunas