Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Wilbergs Group“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1350 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Wilbergs Group“

Darbo pobūdis

Jaunatviškam ir draugiškam kolektyvui KAUNE ieškome dar vieno komandos nario/narės:

Aktyvūs pardavimai telefonu;
Ateinančių klientų aptarnavimas salone;
Pasiūlymų ruošimas;
Gerų darbinių santykių palaikymas su architektais ir dizaineriais;
Nuolatinis domėjimasis NT naujų būstų statybų rinka Lietuvoje;
Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Patirtis pardavimuose arba klientų aptarnavimo srityje;
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Geri anglų kalbos įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
Iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas ir kruopštumas; greita orientacija.

Mes jums siūlome

Gerą darbo vietą su gera atmosfera darbe;
Darbo poziciją, kurioje galima įgyti daug patirties - svarbu motyvacija ir požiūris į darbą.

Atlyginimas

Nuo 1350 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ bonusai

UAB Wilbergs Group jau 20 metų gamina karkasinius ir modulinius namus, vonių modulius bei parketą. Esame profesionalų komanda, nuolat tobulėjanti ir kurianti kokybiškus produktus.
informacija apie UAB „Wilbergs Group“
1568 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
236
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1237 €
25% uždirba 1237-1389 €
25% uždirba 1389-1693 €
25% uždirba nuo 1693 €