Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ICECO"
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Kaunas - UAB "ICECO"

Darbo pobūdis

  • Bendrovės gaminamų produktų pardavimo planavimas ir koordinavimas mažmeninės prekybos tinkluose;
  • Produktų kainodaros formavimas;
  • Komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimas;
  • Ryšių su klientais palaikymas, tiekimo, asortimento ir kitų einamųjų klausimų sprendimas;
  • Konkurencinės rinkos analizė, naujų produktų poreikio identifikavimas ir pasiūlymų teikimas;
  • Pardavimų proceso koordinavimas.

Reikalavimai

  • Analogiško darbo patirtis pardavimų srityje bent 2 metai ( FMCG sektoriuje privalumas);
  • Geri analitiniai bei derybiniai įgūdžiai;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Kruopštumas, komunikabilumas, orientacija į tikslą;
  • Anglų, rusų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe ir kelionėje į/iš darbo.
UAB "ICECO"

UAB "ICECO"

UAB „ICECO ledai“ – aukščiausios kokybės valgomųjų ledų ir šaldytų desertų gamintoja Lietuvoje. Įmonei priklauso Lietuvoje gerai žinomi valgomųjų ledų prekių ženklai: AURUM, TIRPUKAS, ETALON.
Informacija apie UAB "ICECO"
1252 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 905 €
25% uždirba 905-1301 €
25% uždirba 1301-1446 €
25% uždirba nuo 1446 €
Vadovas: Karolis Šalauskas