Taurus Media Limited

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Taurus Media Limited

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška B2B segmente (SEO, internetinių svetainių projektų pardavimai);
Ryšių su įmonės klientais palaikymas ir plėtojimas;
Projektų valdymas – pradedant nuo klientų lūkesčių išsiaiškinimo, baigiant projekto įgyvendinimu;
Komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimas;
Dalyvavimas įgyvendinant bendrus įmonės veiklos tikslus.

Reikalavimai darbuotojui

Būtina patirtis aktyviuose pardavimuose;
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Orientacija į klientą ir rezultatą;
Iniciatyvumas, savarankiškumas bei noras siekti bendrų įmonės rezultatų.

Įmonė siūlo

Motyvuojanti atlyginimą;
Karjeros perspektyvas;
Darnią, motyvuotą ir patyrusią komandą bei darbą su lyderiaujančias prekiniais ženklais;
BNI klubo naryste;
Modernų biurą, mokymus ir kt. pridėtines vertes.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

„Taurus Media“, tai skaitmeninės reklamos agentūra, teikianti kompleksines interneto rinkodaros ir reklamos paslaugas. Mūsų komanda kuria originalų dizainą reklamoms ir internetiniams tinklapiams, rūpinasi savo klientų produktų fotosesijomis ir teikia vaizdo klipų kūrimo bei montavimo paslaugas. Taip pat, atliekame rinkos analizę, kurios metu suformuojamos strategijos padedančios inicijuoti tolimesnius veiksmus.

Organizuojame savo klientų reklaminių kampanijų platinimą didžiausiuose Lietuvos žiniasklaidos portaluose. Bendradarbiaudami su žinomais žmonėmis kuriame reklamas, kurios padeda didinti klientų prekės ženklų žinomumą. Mūsų teikiamose reklamos paslaugose užtikriname kokybę, kuri vertinama ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientų.