Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KAUNO GELŽBETONIS“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „KAUNO GELŽBETONIS“

Darbo pobūdis

Pardavimų vadybininkas bus atsakingas už ryšių su esamais ir naujais klientais palaikymą, komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimą.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (statybos, technikos srityse);
  • pardavimo įgūdžiai verslo rinkoje;
  • pageidautina panašaus darbo patirtis statybos, statybinių medžiagų ar gaminių srityje;
  • geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • anglų k. pagrindai.

Mes jums siūlome

Atsakingą, savarankišką darbą, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes, geras darbo ir atlygio sąlygas.
Darbo laikas 7.30-16.00 val.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis derinamas pokalbio metu.

UAB „Kauno gelžbetonis“– nuo 1963 m. sėkmingai dirbanti statybinių medžiagų gamybos bendrovė, gaminanti surenkamuosius betono ir gelžbetonio gaminius, statybinius mišinius, prekinį betoną, armatūros ruošinius, betoninius aplinkos tvarkymo elementus.
informacija apie UAB „KAUNO GELŽBETONIS“
1640 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
133
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1266 €
25% uždirba 1266-1488 €
25% uždirba 1488-1724 €
25% uždirba nuo 1724 €