Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Norvegijos kontaktai“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

800-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Norvegijos kontaktai“

Darbo pobūdis

Profesionalus bendravimas su užsienio kapitalo įmonėmis;
Rengti komercinius pasiūlymus, užsakymus;
Sutarčių sudarymo ir įforminimo pagrindus;
Kliento turimų finansinių sutarčių analizė;
Klientų poreikių išsiaiškinimas;
Aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas;
Bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbus;
Ataskaitų apie darbo rezultatų rengimas.

Reikalavimai

Vokiečių kalbos mokėjimas;
Anglų, švedų, danų ar kitų kalbų mokėjimas – privalumas;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis nuo 2metų;
Orientacija į rezultatą;
Atsakingas požiūris į darbą ir pavestas užduotis;
Iniciatyvumas, imlumas, kūrybiškumas;
Aukštasis, aukštesnysis arba profesinis išsilavinimas;

Mes jums siūlome

Solidų darbo užmokestį, kuris pklauso nuo Jūsų padaryto rezultato;
Asmeninį augimą/tobulėjimą;
Kvalifikacijos kėlimo mokymus;
Karjeros galimybes;
Sėkmingą, draugišką ir į tikslą orientuotą komandą.

Tel.

Atlyginimas

800-2500 €/mėn. į rankas

UAB „Norvegijos Kontaktai" įkurta 2005 m. rugpjūčio 30 d. Savo veiklą pradėjome vykdyti teikdami nekvalifikuotų ir kvalifikuotų darbuotojų paslaugas Norvegijos Karalystėje. Mūsų įmonė pasižymi perspektyvumu, inovatyvumu, atsakingumu ir ilgaamžę patirtimi. Turime subūrę suinteresuotą, pareigingą, motyvuotą kolektyvą ir bendradarbiaujame su įvairiausiomis užsienio bei Lietuvos organizacijomis.
Mums labai svarbi reputacija ir mūsų klientų nuomonė.