Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltec CNC Technologies“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltec CNC Technologies“

Darbo pobūdis

  • Esamų klientų santykių ir bendrabiavimo vystymas;
  • Naujų klientų paieška ir derybų vedimas;
  • Įmonės reprezentavimas parodose ir kituose verslo kontaktų renginiuose;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas ir preliminarių sąmatų sudarymas.

Reikalavimai

  • Vadybinis/techninis išsilavinimas;
  • Puiki vokiečių kalba;
  • ne mažiau kaip 2 m. darbo patirties pardavimų srityje (gamybinėje įmonėje didelis privalumas);
  • geri Excell programos valdymo įgūdžiai;
  • Komunikabilumas;
  • Galimybė vykti į verslo keliones;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir iššūkių kupiną darbą augančioje gamybinėje įmonėje;
  • draugišką darbo kolektyvą;
  • tobulėjimo ir kompetencijų vystymo galimybes.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas, priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbinės patirties.

Beveik 20 metų sėkmingai dirbanti, stabili įmonė, teikianti įvairaus spektro metalo apdirbimo paslaugas. Didžioji dalis paslaugų eksportuojama į Vakarų šalis. Šiuo metu įmonėje dirba apie 125 darbuotojai, didžioji dalis jų - gamybos bazėje.

informacija apie UAB „Baltec CNC Technologies“
1812 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
119
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1302 €
25% uždirba 1302-1720 €
25% uždirba 1720-2134 €
25% uždirba nuo 2134 €