Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltec CNC Technologies“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

800-850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltec CNC Technologies“

Darbo pobūdis

  • Esamų klientų aptarnavimas bei komunikacija jų užsakymų klausimais;
  • Užsakymų valdymas ir koordinavimas įmonės vidinėje sistemoje;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas ir teikimas klientams.

Dėl išsamesnės informacijos galite susisiekti telefonu:

Reikalavimai darbuotojui

  • Vadybinis/techninis išsilavinimas;
  • Geros anglų kalbos žinios (klientai yra užsienio įmonės);
  • Ne mažiau kaip 1 m. vadybinio darbo patirties (gamybinėje įmonėje didelis privalumas);
  • Geri Excel programos valdymo įgūdžiai;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas, kruopštumas.

  • Įdomų ir iššūkių kupiną darbą augančioje gamybinėje įmonėje;
  • Draugišką darbo kolektyvą;
  • Tobulėjimo ir kompetencijų vystymo galimybes.

Atlyginimas

800-850 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas, priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbinės patirties.

Daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti, stabili įmonė, teikianti įvairaus spektro metalo apdirbimo paslaugas. Didžioji dalis paslaugų eksportuojama į Vakarų šalis. Šiuo metu įmonėje dirba apie 100 darbuotojų, didžioji dalis jų - gamybos bazėje.

informacija apie UAB „Baltec CNC Technologies“
2361 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
105
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1773 €
25% uždirba 1773-2138 €
25% uždirba 2138-2794 €
25% uždirba nuo 2794 €