Pardavimų vadybininkas (-ė)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Florinus“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio pardavimų vadybininko darbui Florinus įmonių grupės salone Klaipėdoje. Parduosi tauriuosius metalus, brangakmenius, monetas ir kitas istorines vertybes. Jeigu gebi lengvai bendrauti su įvairiais klientais, moki parduoti klientui ne tik tai, ko jis paprašė ir taip užsidirbti solidžius bonusus – mums reikia tavęs. Prisijunk prie mūsų augančios tarptautinės įmonės, kuri jau šiuo metu yra rinkos lyderė, o kartu su Tavimi pasieksime neįtikėtinus rezultatus.

Pareigos

  • Bendravimas su klientais bei jų aptarnavimas / konsultavimas salone;
  • Prekių ir paslaugų pardavimas salone ir telefonu;
  • Sutarčių ir/ar dokumentų ruošimas;
  • Darbas su investiciniais tauriaisiais metalais (Auksas, Sidabras, Platina, Paladis), brangakmeniais (Deimantai, Briliantai, Smaragdai, Rubinai) bei jų priežiūros priemonėmis;
  • Darbas su valiutomis;
  • Darbas su kitais investiciniais produktais bei paslaugomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent vienerių metų patirtis pardavimų ir klientų aptarnavimo srityje;
  • Derybiniai įgūdžiai;
  • Komunikabilumas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Žinios apie investicijas būtų didelis privalumas;
  • Užsienio kalbų mokėjimas vertinamas kaip kandidato privalumas.

  • Gerą atlyginimą ir papildomus priedus nuo individualių ir komandinių rezultatų;
  • Puikią darbo aplinką ir draugiškus kolegas;
  • Karjeros galimybes įmonių grupės mastu;
  • Reikalingus mokymus apie investicijas, tauriuosius metalus, brangakmenius bei nuolatinį kvalifikacijos ir įgūdžių kėlimą pardavimų srityje;
  • Automobilio parkavimo vietą;
  • Itin įdomų, nemonotonišką ir lavinantį darbą.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

UAB „Florinus“

UAB Florinus | Auksas - Sidabras - Valiuta! Įmonė teikia investicinias ir jų priežiūros bei saugojimo paslaugas. UAB Florinus vykdo valiutų keitimo operacijas, užsiima prekyba investiciniais tauriaisiais metalais (investicinio aukso, sidabro, platinos ir paladžio) luitais bei monetomis, taip pat investiciniais brangakmeniais (briliantais, smaragdais, safyrais ir rubinais), kolekcinių monetų sertifikavimo paslaugomis, individualių seifų nuoma ir pardavimų. Taip pat ID kortelių, pasų galiojimo patikrinimo sistemomis. UAB Florinus yra tarptautinė Lietuvoje lyderiaujanti investicinių paslaugų įmonė siūlanti aukščiausios kokybės produkciją, paslaugas bei profesionalias konsultacijas.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Florinus“
2112 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.