Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Metallum novum“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

800-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Metallum novum“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo ilgalaikio komandos nario darbui Kaune, pardavimų srityje.

Darbo pobūdis: prekyba įmonės standartiniais ir ne standartiniais gaminiais, sąmatų skaičiavimas, bendravimas su esamais ir ateinančiais klientais, produktų įvedimas į rinką, montavimo komandų priežiūra, bendravimas su gamybos cechu, dalyvavimas parodose, kt. (darbas daugialypis ir įdomus).

Reikalavimai

Privalumas: patirtis šioje, panašioje ar statybinio sektoriaus srityje (statybinių medžiagų prekyba ar jų isntaliacijos/montavimai).
Vairuotojo B kategorija.
Mokėjimas dirbti buhalterine programa.
Gera nuotaika ir noras dirbti.

Mes jums siūlome

Esame jaunas ir draugiškas kolektyvas sparčiai augančioje įmonėje, mielai priimsime į savo ratą žingeidų ir darbštų kolegą.
Suteiksime visas šiuolaikines darbo priemones kokybiškakm darbui (automobilis, apranga, ryšio priemonės, kt.).
Laiku mokamas atlyginimas ir visada galimybė užsidirbti daugiau (patogi bonusinė sistema).

Atlyginimas

800-1800 €/mėn. į rankas