Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BFP Group“

Pardavimų vadybininkas(ė)

Kaunas - UAB „BFP Group“

Darbo pobūdis

Aktyvūs baldų pardavimai, bendradarbiavimas su esamais klientais, bei naujų klientų paieška. Sutarčių sudarymas. Klientų konsultavimas, bei informavimas dėl prekių asortimento, pristatymo sąlygų derinimas. Efektyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Iš jūsų tikimės sėkmingos, ne mažiau 2 metų patirties pardavimų srityje, anglų, bei rusų kalbų mokėjimo, tinkamų bendravimo, bei derybinių įgudžių, proaktyvumo santykiuose su esamais ir potencialiais klientais, savarankiškumo organizuojant savo darbą ir laiką, noro tobulėti.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.

Įmonė sėkmingai vykdanti veiklą baldų gaminimo ir eksportavimo srityje. Darbuotojams suteikiamos visos socilinės garantijos.
informacija apie UAB „BFP Group“
1862 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1258 €
25% uždirba 1258-1725 €
25% uždirba 1725-2217 €
25% uždirba nuo 2217 €