Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Stiklita“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1100-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Stiklita“

Darbo pobūdis

  • Užsakymų priėmimas;
  • Užsakymų suvedimas į gamybinę programą;
  • Užsakymo proceso koordinavimas nuo priėmimo iki atidavimo klientui;
  • Klientų konsultavimas,
  • Pasiūlymų teikimas;
  • Darbas su užsakymų;
  • Darbas buhalterine ir gamybos programa.

Reikalavimai darbuotojui

  • Labai geri bendravimo kultūros ir derybiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas spręsti konfliktines situacijas bei greita orientacija;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatus, iniciatyvumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Organizuotumas, planavimo įgūdžiai.

UAB "Stiklita" Stiklo Studija - geriausia vieta pradėti karjerą Stiklitoje ir atrasti save!
Įmonė siūlo įdomų, ne monotonišką darbą, jauną ir draugišką kolektyvą bei atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

1100-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimą sudaro bazė ir kintanti dalis nuo atliktų pardavimų

UAB „Stiklita“ – kūrybiška bei inovatyvi įmonė, siūlanti platų stiklo apdirbimo paslaugų spektrą, žinoma rinkoje jau 28 metus. Mūsų paslaugos ne tik atitiks užsakovų poreikius, bet ir praturtins interjerą bei įgyvendins architektūrinius projektus. Mes specializuojamės tiek interjero, tiek eksterjero sprendimuose ir turime unikalią galimybę pristatyti rinkai naujoviškus produktus.
Todėl ieškome į komandą dinamiškų, iniciatyvių žmonių , kurie sugeba generuoti idėjas ir paversti jas produktu klientams.
informacija apie UAB „Stiklita“
2145 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
141
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1689 €
25% uždirba 1689-2086 €
25% uždirba 2086-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €