Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekonovus“
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS(-Ė) KLAIPĖDOJE

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Ekonovus“

Darbo pobūdis

Norite būti geriausiu? Norite tobulėti? Norite save realizuoti? Šis pasiūlymas kaip tik JUMS!

Darbe Jūsų laukia šios atsakomybės:
  • bendravimas su esamais įmonės klientais;
  • naujiems klientams įmonės paslaugų pristatymas;
  • sutarčių sudarymas, ataskaitų ruošimas bei kontrolė;
  • gebėjimas savarankiškai organizuotis darbus.

Reikalavimai

Tikimės, kad turite:
  • patirties aktyvių pardavimų srityje;
  • gerus derybinius įgūdžius;
  • optimizmą ir didelį norą siekti puikių rezultatų;
  • norą įrodyti sau ir kompanijai, kad šiandien galite daugiau nei vakar:)

Mes jums siūlome

Kviečiame prisijungti prie mūsų šaunaus kolektyvo!

Ir kartu siūlome įdomų ir atsakingą darbą,
puikias galimybes tobulėti ir tapti savo srities profesionalu!
Ir žinoma patrauklią finansinę motyvaciją.

Daugiau informacijos telefonu .

Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Ekonovus“, įmonės kodas 1416, buveinės adresas Liepkalnio g. 172, Vilnius (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB “Ekonovus” – šiuolaikiška ir moderni atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius atliekų tvarkymo sprendimus. Mes esame puiki komanda, kuri pasikliauna vienas kitu. Kuriame stiprius bendradarbiavimo santykius ir su klientais, ir su darbuotojais.
informacija apie UAB „Ekonovus“
1107 €
Vid. atlyginimas bruto
430
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 680 €
25% uždirba 680-957 €
25% uždirba 957-1364 €
25% uždirba nuo 1364 €