ECOSERVICE grupė

Pardavimų vadybininkas (-ė) Klaipėdoje

800-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo mūsų pardavimų komandai - pardavimų vadybininko (-ės) Klaipėdoje!
Pardavimų vadybininko pagrindinės atsakomybės:
Teritorijų priežiūros paslaugų pardavimas;
Ryšių su esamais klientais palaikymas;
Konkurentų analizė.
Klientų poreikių analizė, sąmatų skaičiavimas ir komercinių pasiūlymų ruošimas.
Konkurencingos kainodaros ir pasiūlymų rengimas.
Sutarčių sudarymas.

Reikalavimai darbuotojui

Pardaviminio darbo patirtis arba stiprus noras dirbti aktyvių pardavimų srityje.
Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas.
Stipri orientacija į rezultatus.
Komunikabilumas ir greita orientacija
Aktyvumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai.
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Mes siūlome

Įdomų darbą stabilioje ir sparčiai augančioje įmonėje;
Patrauklų darbo užmokestį - nuo 800 eur "į rankas", priklausomai nuo kandidato patirties (taip pat bus taikoma papildoma bonusinė sistema. Atlygis konkrečiau bus aptariamas pokalbio metu), ir motyvacinę sistemą
Galimybes nuolat tobulėti perspektyvioje srityje ir rodyti iniciatyvą;
Papildomą gerovės paketą, įskaitant draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
Bendrus įmonių grupės renginius, galimybę dalyvauti vidinėse iniciatyvose ir prisidėti prie jų kūrimo;

Prisijunk prie mūsų! Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti numeriu arba siųsti savo gyvenimo aprašymą. UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €