Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "RETOimportas"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Klaipėda, Kretinga, Plungė - UAB "RETOimportas"

Darbo pobūdis

Įmonė užsiimanti didmenine prekyba maisto produktais, ir distribucija plečia savo veiklą, ir ieško naujo komandos nario;
Sutarčių sudarymas, derybų vedimas;
Užsakymų pildymas;
Produkcijos priežiūra pardavimų plotuose;
Klientų atsiskaitymų priežiūra, pardavimo proceso koordinavimas;
Klientų poreikių analizavimas;
Aktyvus produkto įvedimo į rinką organizavimas;
Pardavimų skatinimas, akcijų rengimas, marketingo veiksmų planavimas ir vykdymas.

Reikalavimai

Visas socialines garantijas;
Dinamišką ir norintį tobulėti kolektyvą;
Motyvuotą atlyginimą;
Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes;
Visas darbo priemones ir automobilį.

Mes jums siūlome

Įmonė dirbanti didmeninės prekybos, ir distribucijos srityje.
Maisto produktai

Informacija apie UAB "RETOimportas"
16
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Zagorskis