Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „HENKELL FREIXENET LIETUVA“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1120-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „HENKELL FREIXENET LIETUVA“

Darbo pobūdis

Klientų vizitavimas siekiant užtikrinti pardavimų tikslų vykdymą;
Aktyvi naujų klientų paieška;
Produktų pardavimas naujiems ir esamiems klientams;
Derybos su klientais, komercinių pasiūlymų ruošimas;
Pardavimo akcijų prekybos vietose įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Orientacija į tikslą ir rezultatus;
Labai geri bendravimo, planavimo ir derybiniai įgūdžiai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas;

Dideli privalumai:
Aktyvių pardavimų HoReCa srityje patirtis;
Darbo su alkoholiniais gėrimais patirtis;
Kauno regiono rinkos žinojimas.

Įmonė siūlo

Įdomų bei dinamišką darbą stabilioje kompanijoje;
Motyvuojančius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Tarnybinį automobilį ir kitas darbo priemones;
Tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atlyginimas

1120-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo rezultatų.

Henkell Freixenet – Nr. 1 putojančio vyno gamintoja pasaulyje! Esame jos dalimi ir didžiuojamės galėdami prisistatyti kaip Henkell Freixenet Lietuva.
Įmonės prekių asortimentą sudaro Henkell Freixenet grupės produkcija, tokie putojantys vynai kaip Mionetto ir Freixenet. Taip pat atstovaujame kitus žinomus stiprius prekinius ženklus: Barone Montalto, Luna Argenta, Sir Edward’s, Status, Didikų, Maxime Trijol ir t.t. – daugiau nei 50 alkoholinių gėrimų prekių ženklų iš viso pasaulio.
informacija apie UAB „HENKELL FREIXENET LIETUVA“
5939 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2813 €
25% uždirba 2813-3548 €
25% uždirba 3548-6473 €
25% uždirba nuo 6473 €