Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo sistemos"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Klaipėda - UAB "Personalo valdymo sistemos"

Tavo darbo pobūdis būtų:

Aktyvūs pardavimai, rinkos analizė, naujų klientų paieška;
Nuoseklus darbas su esamais klientais, jų techninis konsultavimas;
Komercinių pasiūlymų rengimas ir teikimas esamiems bei potencialiems klientams.

Reikalavimai:

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo patirtis panašioje srityje (privalumas);
Sėkminga ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis pardavimų srityje;
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Lankstumas ir prisitaikymas prie klientų poreikių;
Noras siekti geriausių rezultatų ir tobulėti;
Geros anglų kalbos žinios (privalumas);
Kompiuterinis raštingumas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Sąžiningumas, aktyvumas, iniciatyvumas ir gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą;
Noras siekti geriausių rezultatų ir tobulėti.

Mes siūlome:

Laiku mokamą ir konkurencingą darbo užmokestį;
Atsakingą darbą patikimoje ir stabiliai augančioje įmonėje;
Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus bei ugdyti asmenines kompetencijas;
Jaunatvišką, dinamišką kolektyvą ir šiuolaikiškai mąstantį vadovą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Jūsų CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - sparčiai besivystanti, sėkmingai didmenine ir mažmenine statybinės bei žemės ūkio technikos atsarginių dalių prekyba užsiimanti įmonė prie veržlios ir jaunatviškos komandos Klaipėdoje kviečia prisijungti pardavimų vadybininką (-ę).