Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekonovus“
More about company »

Logistikos vadybininkas(-ė)

Klaipėda - UAB „Ekonovus“

Darbo pobūdis

Norite būti geriausiu? Norite tobulėti? Norite save realizuoti? Šis darbas kaip tik JUMS!

Skambučių priėmimas;
Kasdienių maršrutų planavimas, maršrutų sekimas;
Tiesioginis darbas su vairuotojas bei klientais;
Darbas su įvairiais dokumentais;
Vairuotojų darbo ir poilsio laiko režimo kontrolė;
Kasdienių užsakymų priėmimas ir paskirstymas;
Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis koleginis išsilavinimas;
Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (ypatingai MS Excel);
Atsakingumas, komunikabilumas, greita orientacija, problemų sprendimo įgūdžiai;
Darbo patirtis logistikos srityje;
Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje, modernioje ir sėkmingoje įmonėje, motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų.
Draugišką, visada pasiruošusį padėti, profesionalų kolektyvą;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

UAB “Ekonovus” – šiuolaikiška ir moderni atliekų tvarkymo bendrovė, taikanti efektyviausius atliekų tvarkymo sprendimus.
Mes esame puiki komanda, kuri pasikliauna vienas kitu. Kuriame stiprius bendradarbiavimo santykius ir su klientais, ir su darbuotojais.

Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Ekonovus“, įmonės kodas 141686027, buveinės adresas Liepkalnio g. 172, Vilnius (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais.
Informacija apie UAB „Ekonovus“
1090 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
355
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 652 €
25% uždirba 652-960 €
25% uždirba 960-1340 €
25% uždirba nuo 1340 €
Vadovas: Romas Draskinis