UAB „PLASTENA“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

700-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „PLASTENA“

Darbo pobūdis:

  • Techninių produktų pardavimas;
  • Klientų lankymas ir techninė konsultacija;
  • Rinkos analizė, naujų klientų paieška;
  • Darbas verslo valdymo programa, sąskaitų išrašymas;
  • Dalyvavimas parodose.

Reikalavimai:

  • Savarankiškas strateginis mąstymas;
  • Gebėjimas susidėlioti darbus pagal svarbumo prioritetus;
  • Geros matematikos žinios, brėžinių skaitymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Kruopštumas, pastabumas detalėse, skaičiuose;
  • Aktyvumas, noras savarankiškai gilinti žinias;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • Anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • patirtis pardavimų srityje.

Mes siūlome:

  • Įdomų darbą patikimoje kompanijoje;
  • Darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Techninius mokymu;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;

Gyvenimo aprašymą siųskite su prierašu VADYBA.
Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė. Kompanijos patikimumą ir profesionalumą atspindi jau trečią dešimtmetį siejanti veikla su Baltijos šalių gamybos, statybos ir reklamos įmonėmis.
informacija apie UAB „PLASTENA“
1777 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1475 €
25% uždirba 1475-1816 €
25% uždirba 1816-2200 €
25% uždirba nuo 2200 €