GARANT GROUP

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

IEŠKOME PATIES GERIAUSIO PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ės)!

Pagrindiniai kasdieniai iššūkiai:
  • darbas su įmonės klientais;
  • aktyvūs pardavimai;
  • sąmatų rengimas komerciniams pasiūlymams;
  • komercinių pasiūlymų rengimas;
  • užklausų apdorojimas;
  • klientų poreikių išsiaiškinimas, informacijos sisteminimas;
  • darbas su duomenų bazėmis ir užpirkimų sistemomis;
  • savarankiškas projektų vykdymas;
  • bendravimas su gamintojais/tiekėjais, klientais (tiek el. paštu, tiek telefonu);
  • informacijos kaupimas, sisteminimas, apibendrinimas bei valdymas.

Reikalavimai

Būsite sėkmingas (-a) šioje pozicijoje, jei:
  • turite patirties ir žinių jūrinio verslo segmente (privalumas);
  • turite geras/labai geras rusų ir anglų kalbos žinias (tiek raštu, tiek žodžiu);
  • esate greitos orientacijos, imli, komunikabili, norinti tobulėti asmenybė;
  • turite darbo patirties tarptautinių aktyvių pardavimų srityje;
  • esate analitinio mąstymo ir turite puikius bendravimo, derybinius įgūdžius;
  • esate savarankiškas, pareigingas, darbštus ir rezultato siekiantis žmogus.

Mes jums siūlome

Ko galite tikėtis iš mūsų:
  • savirealizacijos lyderiaujančioje tarptautinėje įmonių grupėje;
  • galimybės nuolat tobulėti, kelti savo kvalifikaciją, gilinti žinias bei auginti kompetenciją;
  • kolegų - profesionalų komandą.

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokesčio dydis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir kompetencijų.
Numatomi darbo užmokesčio priedai, priklausantys nuo pardavimų rezultatų.

Įmonė veiklą vykdo daugiau kaip trisdešimt metų.
Kompanijos pagrindinė veikla susijusi su laivų remontu ir techniniu aptarnavimu.

www.garant.eu
See all ads of this company (8)