Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BALCO LTD“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

700-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „BALCO LTD“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie mūsų - esame inovatyvi ir draugiška IT sprendimų kompanija, kuri ieško energingų žmonių darbui su mūsų klientais.

Bendrausite su potencialiais mūsų klientais, kartu gerinsime kompanijos rezultatus.

Reikalavimai

  • Jums patinka bendrauti su žmonėmis ir megzti naujas pažintis
  • Jaučiatės drąsiai kalbėdami telefonu
  • Patirtis - NEBŪTINA - mielai į Jus investuosime! (mokymai; kolegų parama; laisvė idėjoms)

Mes jums siūlome

  • Stabilią darbo vietą sėkmingoje IT kompanijoje
  • Visas darbui reikalingas priemones
  • Puikų atlygį už Jūsų daromas pastangas - BONUSAS nuo pirmos dienos!
  • Nuolatinius mokymus - Jei panorėsite, tapsite puikiai vertinamu savo srities specialistu
  • Norite suderinti darbo grafiką su savo studijomis? Taip - GALIME.

Atlyginimas

700-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

BALCO LTD - IT sprendimų kompanija, rinkoje 28+ metų
informacija apie UAB „BALCO LTD“
846 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.