Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
DOJUS įmonių grupė

Pardavimų vadybininkas (-ė) (Kupiškis, Utena, Zarasai, Anykščiai, Rokiškis)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Rokiškis, Zarasai, Kupiškis - DOJUS įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Aktyvūs žemės ūkio technikos pardavimai Rokiškio, Zarasų, Utenos, Anykščių ir Kupiškio rajonuose;
  • Naujų klientų paieška;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis techninis/vadybinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje (techninis
produktas - privalumas);
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, organizuotumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office aplinkoje);
  • Anglų k., rusų k. mokėjimas - privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kat. (TR kat. - privalumas).

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą pažangioje, nuolat augančioje
įmonėje;
  • Darbą su inovatyviais produktais;
  • Draugišką kolektyvą, jaukią, komfortišką darbo
aplinką;
  • Mokymus, profesinio augimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
+Priedai, priklausantys nuo rezultatų

DOJUS įmonių grupei priklausančios įmonės yra savo srities lyderės, padedančios vystyti žemės ūkio, miškų ir kitus verslo sektorius, teikiančios sprendimus nuo sunkiosios technikos pardavimų, jos aptarnavimo, išmaniųjų sprendimų diegimo iki nuomos paslaugų. Grupei priklausančios įmonės dirba Lietuvoje ir Latvijoje. Pagrindinė grupės veikla - tai žemės ūkio technikos pardavimai bei popardaviminis aptarnavimas.
informacija apie DOJUS įmonių grupė
54
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.