Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kredito unija "Kupiškėnų taupa"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

600–800 Eur
Kupiškis - Kredito unija "Kupiškėnų taupa"

Darbo pobūdis

Klientų pritraukimas, santykių su esamais ir potencialiais klientais palaikymas
Aktyvus klientų konsultavimas apie produktus bei paslaugas, mokėjimas jas parduoti;
Grynųjų pinigų bei kitų mokėjimo operacijų atlikimas

Reikalavimai

Tikime, kad tu:
Turi arba sieki aukštojo išsilavinimo (finansų, ekonomikos, bankininkystės, vadybos srityse);
Turi gerus bendravimo, pardavimo ir derybų įgūdžius
Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius
Esi pozityvus, atsakingas ir atviras naujovėms.

Mes jums siūlome

Greitą ir lanksčią darbo aplinką;
Darbą patikimų ir atsakingų profesionalų komandoje;
Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas;
Konkurencingą atlygį ir papildomų naudų paketą.
Darbo vietą Kupiškyje

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Įmonės tinklapis:
Informacija apie Kredito unija "Kupiškėnų taupa"
1613 €
Vid. atlyginimas bruto
(80% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aušra Petronytė